První vysvědčení je tady :-)

31.01.2012 16:16

Skoro se tomu nechce věřit, ale pět měsíců prvního pololetí je za námi a medvídky dnes čekalo jejich první vysvědčení. Všichni byli nesmírně natěšení a přimět je ty tři hodiny předtím alespoň trochu vnímat vyžadovalo úsilí téměř nadlidské. Každou přestávku debatovali o tom, jaké známky kdo asi dostane a když pak paní ředitelka hlásila výsledky celé školy, mnozí zpytovali svědomí a obávali se, zda jejich vařechy v Notýsku nebudou mít i nějakou dohru na vysvědčení.

A jak vysvědčení dopadlo? Na to se můžete podívat TADY - a kdyby náhodou na některé fotce nebyly známky dobře čitelné, pak vězte, že prvňáčkům nejvíce sluší jedničky ;-).

Přeji všem radost z úspěšného zvládnutí prvního pololetí, příjemné miniprázdniny (pozor - až v pátek!) a hodně elánu do druhé poloviny školního roku.

A ještě malá perlička na závěr - nevím, co přesně si děti představovaly pod pojmem vysvědčení, ale ve chvíli, kdy všechna vysvědčení i pochvaly byly rozdané, vznesl jeden nejmenovaný medvídek překvapivý dotaz: " A kdy už dostaneme to vysvědčení...?"  :-))