Co nás čeká a nemine :-)

06.06.2012 18:55

...aneb shrnutí informací z třídní schůzky. :-)

Děkuji všem, kteří se dostavili. Přiznám se, moje představa poslední letošní třídní schůzky byla úplně jiná - myslela jsem si, že si v pohodě u kafe popovídáme o tom, co všechno ti Vaši - moji medvídci za rok zvládli, že mi třeba řeknete, co bylo nejtěžší a co naopak brnkačka, co se Vám líbilo či nelíbilo. Počáteční ostych už je myslím pryč a mohla to být fajn hodinka. Leč člověk míní....Situace je taková, jaká je a třeba na příjemné setkání vyjde čas někdy po prázdninách. Moc se omlouvám, že to tentokrát nevyšlo...

Takže ať máte všechno hezky pohromadě.

Nejdříve červnové termíny:

15. 6. - školní výlet (Slezskoostravský hrad + Mini UNI - bližší informace dostanou děti příští týden)

         - ukončení činnosti všech kroužků

18. 6. - uzavření klasifikace a docházky

19. 6. - klasifikační porada

26. 6. - slavnostní ukončení školního roku v kině Luna (film Modrý tygr)

27. 6. - vydávání vysvědčení

28. - 29. 6. - ředitelské volno pro žáky (z důvodu revitalizace), ŠD dle zájmu v provozu, strava pouze za plnou cenu, tj. 58 Kč)

A teď takový info "mišmaš":

  • Je možné, že kvůli zpoždění prací začne nový školní rok  o týden později, tj. od 10. září. ŠD by v tomto případě byla v provozu. Aktuální informace najdete koncem prázdnin na školním webu.
  • Prázdninové deníčky - aby děti nezapomněly přes prázdniny psát, dostanou sešity, ve kterých si budou vést prázdninový deníček. Stačí 2-3 věty několikrát za týden. Dozdobit obrázky, fotografiemi, pohlednicemi, jízdenkami, vstupenkami, lisovanými kytkami...fantazii se meze nekladou (našla jsem v deníčcích i sušené houby nebo mušličky ;-) )

Na závěr nezbytné vybírání peněz...abyste nemuseli platit vše najednou, platby jsou rozloženy do několika měsíců. Učebnici angličtiny, fotky třídy a kino na Den dětí už máte za sebou, v červnu zbývá zaplatit:

  • školní výlet - 130 Kč
  • sešity a další školní potřeby - 200 Kč (až dostanu fakturu, ofotím ji a dám na stránky, ať máte přehled, co a za kolik už je koupeno)

Film v Luně (45 Kč) a jízdenky do kina a na hrad zaplatím dětem z peněz, které si vydělaly s Vaším přispěním na Vánočním jarmarku.

Přeji všem pokud možno klidný závěr školního roku a děkuji za Vaši dosavadní vstřícnost a spolupráci. :-)